NOVÁ GENERACE

SYSTÉMU ŘÍZENÍ A SPRÁVY DOBÍJECÍCH
STANIC ELEKTROMOBILŮ

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Ovládání stanic přes mobilní aplikaci

Stažením aplikace a jednoduchou registrací získáváte okamžitý přístup k nabíjecím stanicím ve svém okolí. Proces registrace je velice rychlý bez nutnosti vkládání podrobných informací. Stačí pouze váš Email a heslo. Vše přímo z mobilní aplikace.

Notifikace

Systém notifikací Vám dá vědět, když se nabíjení chýlí ke konci, nebo je již ukončeno. Další možností je kontaktovat řidiče, který právě nabíjí a zeptat se na přibližnou dobu plánovaného nabíjení.

Historie nabíjení

Prostřednictvím mobilní aplikace jsou dostupné veškeré informace o všech uskutečněných dobíjeních včetně množství odebrané energie, její ceně, použité platební metodě a grafu průběhu dobíjení. U každé transakce je k dispozici ke stažení daňový doklad.

Podpora Wearables

Mějte neustálý přehled o probíhajícím nabíjení. Propojte Váš telefon s chytrými hodinkami. K dispozici jsou všechny důležité informace a to včetně grafu dobíjení a notifikací.

Seznamy stanic

Vhodnou stanici vyberete z přehledného seznamu setříděném podle vzdálenosti od vaší aktuální polohy nebo přímo na mapě.

Status sreen Station control screen Charge notification Charge complete notification Charging history screen Screen Station listing screen
Loading Phone

Dobíjecí stanice

Klíčovou akcí je volba stanice u které hodláte dobíjet váš elektromobil. Vhodnou stanici vyberete přímo v naší aplikaci. Každá stanice obsahuje informace o instalovaných zásuvkách, takže vždy vidíte, zda podporuje právě vaše vozidlo.

Aktualizace stavů stanic

Každá stanice v systému průběžně aktualizuje svůj stav. Takže vždy vidíte, zda je dostupná, zavřená nebo je mimo provoz.

Technické informace

Zajímá vás maximální elektrický výkon stanice či jiné technické parametry? Naleznete je v detailu stanice přímo v naší aplikaci.

Navigace ke stanici

Pokud jste našli vhodnou stanici, můžete se k ní nechat navést přes vámi oblíbenou aplikaci. Pro rychlé vyhledání nejblížší stanice stačí zvolit na hlavní stránce položku "Najít nejbližší". Případně si můžete v nastavení zapnout automatické zobrazení nejbližší stanice ihned po startu aplikace.

Ceníky stanic

Ceny za odebranou energii mohou být u každé stanice rozdílné a jistě vás bude zajímat kolik u dané stanice zaplatíte za 1 kWh. Informace o cenách naleznete přímo v aplikaci v detailu stanice.

Wi-Fi hotspot

Stanice, které se nachází v místech se slabým GSM signálem jsou opratřeny Wi-Fi připojením. Instrukce, jak se k Wi-Fi hotspotu připojit, naleznete přímo v detailu dané stanice.

 • -

Zahájení nabíjení

Volbou stanice ze seznamu, naskenováním QR kódu, nebo načtením NFC štítku se v aplikaci objeví ovládací obrazovka vaší dobíječky.

Zvolte patřičný stojan a odpovídající zásuvku, ke které je připojený váš elektromobil a stiskněte tlačítko pro zahájení dobíjení.

Graf průběhu nabíjení

Během procesu dobíjení máte v aplikaci k dispozici mimo aktuální cenu a množství dobité energie také graf nabíjení. Graf znázorňuje množství proudu v časových úsecích nabíjení. Klesá-li proud pomalu k nule, tak se nabíjení chýlí ke konci.

Limit dobíjení

V obrazovce aktuálního dobíjení můžete omezit maximální počet kWh, které si přejete dobít. Překročením limitu dojde k automatickému ukončení.

Acticve charging Charge progress
Charge graph Charge limit
Station Phone
Payment status Credit card Charging history Charge graph Polyfazer promo
prone Creadit card

Platební metody

- platba kartou bude provedena automaticky po ukončení dobíjení.

- v aplikaci zvolte výši kreditu v kontextu potřebného množství energie a odešlete zprávu. Zakoupený kredit bude automaticky připsán k vašemu účtu ve formě slevového kupónu.

Historie transakcí

Prostřednictvím mobilní aplikace jsou dostupné veškeré informace o všech uskutečněných dobíjeních včetně množství odebrané energie, její ceně, použité platební metodě a grafu průběhu dobíjení.

Faktura ke stažení

U každé transakce je k dispozici ke stažení i daňový doklad. Údaje o odběrateli uvedené na faktuře závisí na detailech uvedených v informacích o uživateli.

Promo kupóny

Majitelé vybraných objektů nabízí svým zákazníkům promo kupóny na odebranou energii. Ty lze uplatnit pomocí aplikace před samotným zahájením dobíjení.

Partner

 • Připojíme vaše EVC (Electric Vehicle Charger) do globálního systému. Vyřešíme za vás složitou legislativu
 • Umožníme vám snadno a rychle rozšířit si svoji klientelu a zvýšit provoz vašich nabíjecích stanic
 • Nabízíme vhodné řešení pro ty, kteří uvažují nad vybudováním vlastní EVC.

Služby

 • Není nutno podepisovat složitou smlouvu
 • Poskytneme vám efektivní účtování a integraci platební karet či premium SMS
 • Tarifikace – různá tarifikace pro různé partnery a zákazníky
 • Propracovaný systém slevových voucherů
 • Snadný přístup pro každého elektromobilistu k vašim EVC.
 • Integrace do vyšších agregačních sítí jakými jsou Hubject a další

Implementace

 • Dostáváte nástroj pro ovládání a monitoring vašich EVC v podobě aplikace pro chytré telefony
 • Podpora Open Charge Point Protokolu (OCPP) ve verzi 1.5 i 1.6, Open Inter Charge protokolu (OICP) a Open Charge Point Interface (OCPI).
 • Žádná složitá implementace. Otestovali jsme pro vás většinu dostupných nabíjecích stanic (Keba, Ensto, ABB, Micos, VoltDrive, Nikola, Eluminocity a mnohem více).

Reference

Škoda auto
Veolia
Veolia Smart systems
Pražské vodovody a kanalizace
InterCora
Primum, s.r.o. SK
Msm Emobility
Ministerstvo spravedlnosti
REWE HU

Kontakty

Chcete vědět více? Máte zájem využívat náš systém pro Vaše stanice? Nebo sháníte stanici do Vašeho objektu? Rádi zodpovíme všechny Vaše otázky nebo navrhneme vhodné řešení. Stačí nás kontaktovat pomocí formuláře.

?

Provozujete vlastní síť dobíjecích stanic nebo sháníte stanici do Vašeho objektu?

Napište nám!

Web je dostupný pouze na výšku.